Dolce & Gabanna spojila svoje sily s popredným výrobcom vín Donnafugata

V snahe precízne opísať výnimočnosť talianskej kvality a chute sa jednoducho musíte uchýliť k použitiu príkladov svetoznámej talianskej značky Dolce & Gabanna a exkluzívneho výrobcu vín Donnafugata. Prepojené spoločnými koreňmi a láskou k dokonalosti sa pritom značky len nedávno rozhodli spojiť svoje sily a vytvoriť kompletne nové ružové víno. Ich exkluzívny nápoj sa pýši sviežimi sicílskymi tónmi a je ideálnym spojením pre tých, ktorí jednoducho milujú taliansky alkohol.

Sicílske ružové víno Dolce and Gabanna.

Nové víno, ktoré je vyrábané už od roku 2019, je pomenované príznačným názvom „Rosa“. Charakteristické je originálnym spojením dvoch nesmierne významných viníc regiónu, ktorými je Nerello Mascalese a Nocera. Má jemný odtieň tej najčistejšej ružovej farby a príznačné je výraznou prítomnosťou jazmínu. Na druhej strane je v ňom možné nájsť aj jemné a delikátne tóny lesnej jahody, broskyne a bergamotu.

Je možné konštatovať, že kvetinový mix vína spája jeho minerálne tóny a jemnosť vinice Nerello Mascalese spolu s podmanivou ovocnou zložkou, ktorá pochádza z vinice Nocera.

Súvisiace: Najlepšie ružové vína na svete

Dané víno je možné zakúpiť v obale pravého sicílskeho štýlu, ktorý zosobňuje atmosféru, tradíciu a kultúru ostrova pomerne štýlovým a elegantným spôsobom.

Očakáva sa, že testament spoločnej pozitivity a znovuzrodenia, ktorý predstavuje ružové víno Rosa od značiek Dolce & Gabanna a Donnafugata, bude dostupný už začiatkom júna 2020.

Zdroj: Vinoalvino

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.