Doba, v ktorej žijeme alebo keď držiak na fľašu s vodou stojí viac ako iPhone

Nadšenci luxusnej módy často dôverujú značke Balenciaga, najmä kvôli tomu, že sa vyznačuje štýlom vhodným na bežné nosenie. Táto značka je síce známa svojimi vysokými cenami, no nedávno prekročila všetky hranice, a to tým, že uviedla na trh držiak na fľašu v hodnote absurdných 735 dolárov alebo 600 libier! Áno, je to pravda! Držiak je navrhnutý v štýle cross-body kabelky s veľkým nápisom Balenciaga, ktorý je hlavným dôvodom tejto vysokej kúpnej hodnoty.

Toto módne vylepšenie látkovej tašky na cestovanie alebo držiak na fľašu si teraz môžete kúpiť nie len online, ale aj vo vybraných predajniach Balenciaga po celom svete. Pôvodne to výrobcovia ponúkali ako držiak na mobil, ktorý môžete nosiť počas nakupovania, no jeho účel sa skoro zmenil po tom, čo na jeseň/zimu 19/20 modelky skrášlili prehliadkové mólo fľašami s vodou, ktoré mali zastrčené v tomto luxusnom doplnku. Na rozdiel od marketingu, držiak môže byť použitý viacúčelovo a to v akejkoľvek forme, ktorá vám vyhovuje.

Súvisiace:
Balenciaga čoskoro prekročí významný míľnik v príjmoch
Zlatý iPhone Xs v cene $50 000

Táto, logom ozdobená taška, je momentálne dostupná online, a to v bielej, čiernej, sivej a čoskoro už aj červenej farbe. Ak veríte, že drahocenné veci skutočne dostať v malom balení, určite by ste sa mali rozhodnúť pre držiak na fľašku od Balenciaga alebo malú crossbody kabelku!

Podľa nás má však cenové parametre Chanel bumerangu, ktorý stojí 1500 dolárov a luxusného štvorvrstvového toaletného papiera značky Quilted Northern Luxury, ktorého cena je tiež predražená. Ako sme už spomenuli, luxus prichádza vo všetkých formách, veľkostiach a cenách.

Zdroj: Harpersbazaar

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.