DJ Snake a Hublot spoločne vytvorili exkluzívne hodinky Big Bang DJ Snake

Ďalšia v rade vzrušujúcich spoluprác prichádza z dielne značky Hublot. Výrobca hodiniek nedávno spojil sily s DJ Snakom a vytvorili jedinečné majstrovské dielo, ktoré je navrhnuté tak, aby odrážalo charakteristickú estetiku hviezdy elektronickej hudby.

Uvedenia hodiniek Big Bang DJ Snake na trh sa zúčastnila aj Adriana Lima.

Luneta a šesť titánových komponentov puzdra sú ozdobené efektom, ktorý značka Hublot nazýva „Newtonove prstene“. Ich dizajn je vytvorený komplexným procesom podobným povlaku PVD, ktorý zahŕňa aplikáciu farieb a presné zameranie komponentov tak, aby vznikla tá správna kombinácia.

Konečný výsledok je nádherný, pričom farby sa menia podľa svetla a uhla pozorovateľa. Vzhľadom na zložitosť postupu je každý zo 100 kusov limitovanej edície hodiniek jedinečný.

Hodinky s flyback chronografom sú dodávané s dvoma remienkami – jeden so sivou, čiernou a purpurovou kamuflážou a druhý s čiernou rebrovanou štruktúrou. DJ Snake dodáva: „Od začiatku spolupráce so značkou Hublot bolo pre mňa prvoradé, aby sa dali nosiť a tiež ponúknuť fanúšikom hodinky, ktoré odzrkadľujú moju osobnosť.“

K oslave tejto spolupráce zorganizoval francúzsky DJ 2. septembra aj živé vysielanie pre fanúšikov. Pokiaľ ide o hodinky, tie je v súčasnej dobe možné zakúpiť online na hublot.com za približne $ 30 744.

Zdroj: GQ, Esquire

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.