Colette ponúka tenisky Chanel x Adidas Originals Pharrell Williams

Model Adidas Originals Hu NMD podľa návrhu Pharrella Williamsa a Chanel.

Americký umelec Pharrell Williams a francúzsky módny dom Chanel spolupracovali na úprave dizajnu tenisiek Adidas Originals Hu NMD. Tento model je dnes konečne dostupný v elektronickom obchode Colette.

Súvisiace: Chanel a Colette sa spájajú a uverejnili podcast

Pharrell Williams sa pri príležitosti uvedenia tenisiek do predaja objavil aj v prestížnej predajni priamo v Paríži. Navštívil ju 27. novembra, keď tu maliar známy ako Futura 2000 tvoril jeden zo svojich nových graffiti diel.

Pharrell Williams spolupracoval so značkou Adidas a módnym domom Chanel.

Kreatívna celebrita mala obuté personalizované tenisky z limitovanej edície, na ktorých svietili pozitívne slogany ako „Najprv iní“.

Detail na tenisky modelu Chanel x adidas Originals Pharrell Williams Hu NMD.

Model Chanel x adidas Originals Pharrell Williams Hu NMD bolo možné predobjednať si na webstránke chanelatcolette.fr. Dostupných však bolo iba 500 párov.

Súvisiace: Yves Saint Laurent na mesiac prevezme obchod Colette a vystaví sériu zberateľských predmetov

Všetci zákazníci, ktorým sa podarilo včas vykonať objednávku, dostali následne potvrdzujúci e-mail. Ten obsahoval inštrukcie pre nákup a udával časový rámec, v ktorom si môžu vyzdvihnúť svoju novú obuv priamo v predajni Colette. Cena značkových tenisiek predstavuje približne 1 180 amerických dolárov.

Zdroj: Chanelatcolette

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.