Čo plánuje po ukončení svojej karantény Idris Elba?

Čas strávený v domácej karanténe nám všetkým dáva množstvo príležitostí a najmä času na premýšľanie a rozjímanie. Výnimkou nie je ani britský herec a hudobník Idris Elba, ktorý tento priestor využil na plánovanie toho, ako zo západoafrického štátu Sierra Leone urobiť africký Dubaj. Musí sa uznať, že plán znie sám o sebe skutočne úžasne a zároveň aj sľubne. Jedinou prekážkou, ktorá tak medzi Idrisom a realizáciou jeho plánu stojí, je zákerný koronavírus, ktorým sa herec nakazil.

Avšak ani ten ho jednoznačne neodradí od toho, aby po ukončení svojej (a zároveň aj celosvetovej) karantény spomínaný sen zrealizoval.

Súvisiace: Ako vníma pandémiu koronavírusu Domenico Dolce?

Sierra Leone je totižto miestom, kde sa narodil jeho otec a zároveň je aj štátom, v ktorom vidí Idris obrovský potenciál. Podľa jeho slov ide o nádherné miesto, o ktorom je presvedčený, že sem priláka množstvo turistov a preto po vybudovaní ultraluxusného a extravagantného rezortu sa z krajiny stane nielen vyhľadávaná dovolenková destinácia, ale v konečnom dôsledku aj profitujúci štát.

Pre neznalcov hudobného priemyslu je pritom potrebné zdôrazniť, že Elba je úžasným DJ-om a preto premena Sierry Leone na mesto nočného života pre neho nebude náročné.

Zdroj: Daily Mail

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.