Čierny klavír Black Masterpiece od značky Steinway je ódou na dokonalosť

Klavír Black Masterpiece.

Klavírnej symfónii najlepšie rozumie klavírna spoločnosť Steinway, ktorá opäť prekonala samu seba vytvorením jedinečného najmodernejšieho klavíra Black Masterpiece, v limitovanej edícii 20 kusov.

Na výrobu tohto klavíra boli použité len tie najkvalitnejšie drevené dyhy z olivovníka, jantáru, jaseňu Tamo, eukalyptu a brazílskej čerešne Jatoby. Každý jeden kus je starostlivo zostavený špecialistami spoločnosti Steinway, ktorí sú známi svojou precíznosťou a schopnosťou doručiť tú najlepšiu kvalitu a zvuk.

Klavírne krídlo má čierny vnútorný rám a rezonančnú dosku, a liatinový rám ako aj všetky kovania v antracitovej farbe. Každý jeden z 20 klavírov je očíslovaný a vo vnútri má sofistikovanú plaketu.

Tento luxusný hudobný nástroj je vybavený najmodernejšou technológiou spoločnosti Steinway s názvom Spirio. Navyše má kábel, ktorý je integrovaný do dosky a môže byť použitý na nabitie iPadu, ktorý sa dodáva s klavírom, alebo na pripojenie k USB kľúču.

Guido Zimmermann, prezident spoločnosti Steinway & Sons, sa na adresu klavíra vyjadril: „ Black Masterpiece je príkladom najdokonalejšej remeselnej práce kombinovanej s neuveriteľnou technológiou. Každý jeden z týchto 20 klavírov je jedinečný – dokonalá pocta Kráľovským šperkom. Black Masterpiece celkom určite poteší hudobných nadšencov, ktorí vedia oceniť nezvyčajný dizajn ako aj bezchybný zvuk klavírov Steinway & Sons.’

Limitovaná edícia klavíra Steinway Black Masterpiece je dotiahnutá do dokonalosti aj vďaka finálnej vysokokvalitnej PVD úprave. Ak by ste tento klavír chceli vidieť na vlastné oči, momentálne je vystavený v londýnskom Steinway Hall.

Zdroj: Steinway

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.