Bulgari predstavuje limitovanú edíciu svojich najkomplikovanejších hodiniek

S diamantmi po obvode a cenou milióna dolárov.

S diamantmi po obvode a v cene miliónov dolárov.V priebehu posledných niekoľkých rokov sa značka Bulgari a ich zbierka hodiniek Octo stali synonymom ultra tenkých hodiniek. Luxusná značka neustále posúva hranice hodinárstva svojimi najnovšími výtvormi, ktoré vždy vytvárajú nové svetové rekordy.

Príkladom sú aj hodinky Bulgari Octo Finissimo Chronograph, ktoré sa nedávno stali tými najtenšími hodinkami na svete. Minulý rok však spoločnosť Bulgari predstavila jedinečný kus, ktorý tiež nosí meno Octo, ale nebol vytvorený, aby lámal rekordy. Namiesto toho sa hodinky na zákazku s názvom Octo Grande Sonnerie Perpetual Calendar stali najkomplikovanejšími hodinkami, ktoré kedy spoločnosť Bulgari vyrobila. Pre tento rok prišla talianska značka s novou verziou tých istých hodiniek, tentoraz k dispozícii v limitovanej edícii ôsmich kusov. Nová variácia s názvom Bulgari Octo Roma Grande Sonnerie Perpetual Calendar Diamonds ponúka výraznú kombináciu bieleho zlata a titánu s diamantmi brúsenými do obdĺžnika.

Súvisiace: Hodinky Jaquet Droz obsahujú magický rybník s plávajúcimi kaprami a sú úžasné!

Nové hodinky s obmedzeným počtom vydania majú rovnaký dizajn ako jediné hodinky z minulého roka, vrátane veľkosti puzdra, ktoré meria 44 mm. Rám a výstupky sú ozdobené 88 diamantmi ( 6,57 karátov ), ​​zatváracia spona je posiata ďalšími 35 diamantmi ( 1,23 karátov ). Priehľadný čierny zafírový ciferník zobrazuje vnútro nádherne komplikovaných hodiniek. Titánové stredné puzdro je zatemnené a sú do neho narezané drážky.

Hodinky sú poháňané kalibrom BVL 980 a ponúkajú rezervu energie 48 hodín pre časomieru a 28 hodín pre zvonenie. Je skombinovaný s čiernym remienkom z aligátora a zapínacou sponou z bieleho zlata, na ktorej sú hranaté brúsené diamanty.

Bude vyrobených iba 8 kusov a tieto úžasné hodinky sú ocenené na 953 000 dolárov.

Zdroj: WatchInvest

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.