Beyoncé predstavila svoju prvú módnu kolekciu v spolupráci so značkou Adidas

Beyoncé vo svojej novej kolekcii Ivy Park x Adidas.

Už dlho predtým, než bol vytvorený vôbec prvý návrh toho, ako bude nová kolekcia vyzerať, bolo zrejmé, že sa okamžite vypredá. A tak sa aj stalo. Len o deň skôr, než bol oficiálny začiatok predaja, sa s výsledkami svojej práce Beyoncé pochválila svojim známym a priateľom, ktorým kolekciu zaslala ako dar. Tak sa k nej ešte skôr, než bežná verejnosť, stihli dostať popredné celebrity ako napríklad Reese Witherspoonová, Zendaya, Cardi B, Yare Shahidiová, Laverne Coxová, Diplo, Janelle Monáeová a Hailey Bieberová.

Vďaka obrovskej obľúbenosti, ktorej sa v súčasnosti tešia sociálne siete, tak všetci fanúšikovia napäto sledovali Instagramový profil každej z týchto hviezd, aby zachytili akékoľvek fotografie či videá toho, ako samotná kolekcia reálne vyzerá. Jeden takýto záber pritom poskytla aj spomínaná Reese Witherspoonová, ktorá vo svojom „príbehu“ na Instagrame dokonca odhalila nielen jeden kúsok, ale rovno celý obrovský oranžový prenosný stojan na oblečenie, ktorý bol až po strop naplnený najnovšou módnou kolekciou v kompletnej verzii.

Beyoncé vo svojej novej kolekcii Ivy Park x Adidas.

Beyoncé uviedla, že pri vytváraní kolekcie pre ňu bolo nesmierne dôležité, aby bola vo výslednej podobe vhodná pre všetky pohlavia. Nová kapsulová kolekcia je tak pohlavne neutrálna. Zložená z jednotlivých outfitov, doplnkov a štyroch typov tenisiek, sa jej cena pohybuje v rozmedzí od 22-220 eur, pričom dostupná je vo veľkostiach XS až XL. Je zrejmé, že nakoľko bola vytvorená samotnou ikonou hudobného priemyslu, kolekcia nie je ani zďaleka obyčajnou. Ide o spojenie rýdzej módy s technologickou inováciou. Tieto modely Vám zaručia nielen prvotriedny štýl, ale aj maximálny komfort. Kolekcia tak zahŕňa rôzne kúsky, ako napríklad asymetrické šaty a bundy, krátke kabátiky, cargo sukne, atypické bejzbalové čiapky, kombinézy, overaly a kabelky, ktoré sú dopĺňané výraznými prvkami, ako sú mikiny, cyklistické kraťasy, tričká, pančuchové nohavice a športové podprsenky. Nečakaná farebná paleta pozostávajúca z oranžovej a gaštanovohnedej farby kolekcii navyše dodáva výrazný a unikátny pôvab.

Prvotriedna umelkyňa vytvorila módnu značku Ivy Park už v roku 2016, avšak po tom, ako sa do tímu športovej značky Adidas pridala v pozícii umeleckého riaditeľa, rozhodla sa svoju značku trochu modifikovať a zaradila ju tak pod záštitu športového gigantu. Aj napriek tomu však naďalej ostala jej jediným vlastníkom. Neskonalým dôkazom flexibility a schopností umelkyne je pritom fakt, že na všetkých fotografiách jednotlivých modelov pózovala miesto zvyčajných modeliek ona sama. Ako taktiež uviedla: „Vydať módnu kolekciu výhradne pod mojim menom je pre mňa splneným snom. Môj tím spolupracoval s tímom značky Adidas naozaj neúprosne, aby priviedli moju vôbec prvú módnu kolekciu k životu, za čo som im nesmierne vďačná. Dizajn jednotlivých kúskov sme sa tak podľa mojej vízie usilovali navrhnúť spôsobom, ktorý by mohol slúžiť ako brnenie pre každého, kto si uvedomuje svoju silu spočívajúcu vo svojom individuálnom štýle, a kto žije svoj život slobodne a naplno.“

Súvisiace:
Nová kolekcia značky Louis Vuitton v spolupráci s League of Legends
Svetoznáma modelka Adriana Lima predstavuje novú kapsulovú kolekciu v spolupráci so značkou Puma

Bolo zrejmé, že tenisky si uchmatnú popredné miesto v predajoch obuvi, nakoľko práve táto kolekcia je úplne prvou v rámci značky Ivy Park. V ponuke je pritom oranžový model tenisiek The Super Sleek 72 , rovnako ako aj model Ultraboost s užitočným háčikom a tenisky Nite Jogger v dvoch farebných odtieňoch. Všetky tenisky navyše obsahujú užitočnú vychytávku, ktorou je popruh umiestnený na ich zadnej časti. Slúži na jednoduché pripnutie tenisiek na športovú tašku pre prípady, kedy sa ich majiteľ odhodlá ísť do fitness centra. Milovníci vysokokvalitnej módy pritom ocenia myšlienku tohto postrojového či popruhového trendu, ktorý sa nachádza na každom jednom kúsku kolekcie.

Model tenisiek Ivy Park y Adidas Nite Jogger.

Ako uviedol generálny riaditeľ značky Adidas Originals and Style, Torben Schumacher: „Adidas je tvorivá značka, ktorá sa vždy vyznačovala kreatívnym myslením. Spoločne s Beyoncé sme tak zdieľali rovnaký cieľ a to vytvoriť niečo úplne nové.“ Ich prvá spoločná kolekcia preto spája víziu Beyoncé s odbornosťou, znalosťou a autentickosťou značky Adidas, ktorá zároveň podporuje aj inovatívny dizajn. Nepopierateľná pracovná nasadenosť, odhodlanosť a etika, a taktiež vytrvalý pohľad Beyoncé na vec sa tak prejavuje v každom detaile novej kolekcie.

V konečnom dôsledku je tak možné konštatovať, že najnovšia kolekcia módnej značky s názvom The Ivy Park Collection je v spolupráci so značkou Adidas produktom, ktorý oslavuje individualitu, silu a slobodu.

Zdroj: PageSix, USAToday

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.