Bentley predstavuje novú kolekciu nábytku s názvom Newent Collection

Každý domov je tvorený niekoľkými nádhernými prvkami, ktoré sa navzájom dopĺňajú. Väčšina z nich je nehmatateľná a bezcenná, no niekoľko málo z nich je skutočných a výrazne prispievajúcich k náležitému skrášleniu interiéru vášho súkromného priestoru. Dôverujte britskej spoločnosti vyrábajúcej luxusné automobily Bentley v tom, že bezpochyby navrhne prvotriedne riešenia ako pre vaše automobily, tak aj pre vašu domácnosť. Ak sa teda čo aj len pohrávate s myšlienkou akejkoľvek renovácie, určite si nenechajte ujsť novinku kolekcie Bentley Homes s názvom Newent Collection.

Zahŕňa v sebe totižto znamenitý a ručne opracovaný nábytok, ktorý je inšpirovaný siluetami a ikonickými tvarmi automobilových modelov spoločnosti Bentley natoľko, že sú dokonca vyrobené z rovnakých a zároveň vzácnych materiálov. Navyše tak v najnovšej kolekcii našli svoje využitie ako dyhy, tak aj rôzné farebné odtiene a materiály, ktoré automaticky odrážajú základný princíp luxusu spoločnosti Bentley. Je možné uviesť, že jednotlivé kúsky sú konštruované talentovanými talianskymi architektmi a dizajnérmi pracujúcimi pre úchvatného architekta Carla Colomba.

Ich kolekcia pritom okrem iného obsahuje aj farebne zladený set pozostávajúci zo sedačky, ohromného kresla, stoličky a postele. Z kolekcie si však môžete vybrať aj kompletne čalúnený kus nábytku podľa vášho výberu z prepychovej kože a tkaniny alebo s dyhou pokrývajúcou jeho strany.

Všetky dizajnérske kúsky kolekcie Bentley Home Newent Collection sú k dispozícii v jemných farebných odtieňoch a v tom najkvalitnejšom dizajne vytvoreného z dreva orecha kráľovského (ktorého rám obklopuje zakrivený profil sedačky, zvýrazňujúc a zdôrazňujúc rôzne uhly, ktoré charakterizujú jej elegantný tvar). Tieto zakrivené línie sú navyše zdokonalené využitím vysokofrekvenčných strojových lisov.

Súvisiace: Tieto kreslá sú vyrobené z oblečenia značiek Maison Margiela, Off-White a ďalších

Je zaujímavé, že ako pri výrobe nábytku, tak aj pri výrobe automobilov sa využívajú ploché lisy na to, aby precízne pripevnili dyhy na nosnú časť produktu a rovnakým spôsobom ju tak zachovali.

V konečnom dôsledku je tak možné konštatovať, že nesmierne kvalitné surové materiály v kombinácií s precíznymi strojmi zaisťujú vysoko kvalitný produkt pre váš domov v nespochybniteľnej kvalite.

Zdroj: FurnitureToday

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.