Balenciaga predstavila svoju kolekciu Jeseň 2021 vo videohre

Balenciaga Jeseň 2021.

Všetko je to o znovuobjavení seba samého! V duchu tohto motta sa značka Balenciaga rozhodla predstaviť svoju novú kolekciu Jeseň 2021 vo videohre. Nie, nie je to vtip. Značka skutočne uviedla svoju kolekciu na trh prostredníctvom plne funkčnej videohry.

Hrdina tejto virtuálnej hry s názvom Afterworld: The Age of Tomorrow (Po konci sveta: Deň zajtrajška) prechádza rôznymi zónami, kde má plniť zadania a úlohy. Témou hry, rovnako ako aj módnej kolekcie, je high-tech futurizmus a dej sa odohráva v roku 2031. Hráč tak môže prostredníctvom interaktívneho zážitku hlbšie pochopiť hlavnú myšlienku hry, ktorou je osud človeka. Videohra navyše využíva najmodernejšiu technológiu dostupnú pre hosting a je ju možné zdielať.

Súvisiace: Vnútorný, sprostredkovaný pohľad na moderný pôvab od Demna Gvasalia z módneho domu Balenciaga

Balenciaga vo svojom vyhlásení k tejto virtuálnej hre uviedla: “Príbeh Afterworld kotví v mytologickej minulosti a projektovanej budúcnosti s nadčasovými archetypmi a špekulatívnymi obrazmi. Tento svet sa môže na prvý pohľad javiť ako upadajúci, no hra má ďaleko od dystopického pohľadu, pretože ukazuje pomalý návrat do zdravšej rovnováhy prírody a priemyslu.”

Nová videohra spoločnosti Balenciaga je takisto držiteľom rekordu za najväčší videoprojekt, aký bol kedy uskutočnený. Dostupná je k stiahnutiu od 6.decembra. Rozhodne je zaujímavé sa pozrieť na túto virtuálnu a obdivuhodnú módnu novinku!

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.