Armani mení výrobu na boj proti koronavírusom

Giorgio Armani.

Skupina Armani v tomto týždni uviedla, že pozmenila všetky svoje štyri talianske výrobné závody na výrobu zdravotníckych kombinéz na jedno použitie pre individuálnu ochranu poskytovateľov zdravotnej starostlivosti bojujúcich proti koronavírusu.

Giorgio Armani sa tiež zaviazal prispieť sumou 1,25 milióna eur talianskej civilnej ochrane a viacerým talianskym nemocniciam a inštitúciám v krajine, vrátane Luigi Sacco, San Raffaele a Istituto dei Tumori v Miláne a rímskeho Istituto Lazzaro Spallanzani. Podporí aj nemocnice v Bergame a Piacenze, ktoré boli vážne postihnuté pandémiou COVID-19, ako aj vo Versilskej nemocnici v Toskánsku, čím sa celkový objem jeho darov zvýšil na 2 milióny eur.

Taliansko sa od 9. marca nachádza v blokáde s cieľom obmedziť riziká nákazy a zabrániť kolapsu nemocníc na základe požiadavky rastúceho počtu občanov so závažnými respiračnými problémami.

Súvisisiace:
Ako vníma pandémiu koronavírusu Domenico Dolce?
Ako efektívne dezinfikovať predmety každodennej potreby a tým aj celú domácnosť?

Ako bolo už oznámené, minulú sobotu si Armani nakúpil celostránkovú reklamu vo viac ako 60 novinách v Taliansku a napísal podporný list všetkým poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, ktorí usilovne bojujú proti prepuknutiu koronavírusu.

Od 25. marca zaregistrovala civilná ochrana v Taliansku 97 472 infikovaných pacientov na koronavírus a 10 023 úmrtí.

Zdroj: WWD

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.