Amazon pre milionárov, aka webstránka HushHush.com, predáva vzduch z Mount Everest vo fľaši za $455700

Naša planéta je ako nákupné centrum. Niektoré regióny sú považované za jej luxusné oddelenia a potom sú tu tie lacnejšie časti. My sa teraz zameriame na tie prvé a budeme hovoriť o milionároch, ktorí už môžu dýchať vzduch za milión! Čo je to s tými peniazmi? Keď ich máte veľa, chcete ich míňať dokonca aj za veci, ktoré sú prirodzene zadarmo!

A tu vzniká priestor pre nové online trhovisko HushHush.com, známe aj ako „Amazon pre milionárov“, ktoré začína s predajom „kyslíka vo fľaši“. Zaujíma vás, čím sa táto ponuka líši od tej, ktorá pochádza z niekoľkých tisíc rokov starých stromov vo vašom okolí? Poskytujú tieto fľaše viac než len schopnosť dýchať? Milionári predsa nemôžu dýchať hocijaký okolitý vzduch.

Na dýchanie potrebujú fľaše s označením ‘Million-air’, ktoré obsahujú vzduch z najčistejších oblastí planéty, ako sú juhoamerické Andy, kanadské Skalnaté vrchy (Rocky Mountains) alebo dokonca anglická oblasť jazier Lake District. Najdrahšia fľaša v ponuke obsahuje kyslík z pohoria Mount Everest a predáva sa za $455700.

A samozrejme si môžete zakúpiť aj kyslíkové fľaše z nedotknutých Álp, Himalájí, Arktídy, Snowdonie a Škótskej vysočiny. Ako spoločnosť uvádza, účelom nie je len dýchanie – tieto fľaše majú aj sentimentálny účel a tí, ktorí sa presťahovali z týchto čistých regiónov, si tak môžu kúpiť fľašu svojho „rodného“ vzduchu. Vzduch si však môžu kúpiť aj tí, ktorí žijú v mestách s vysokou úrovňou znečistenia.

Tu sa ale vynára otázka, prečo by multimilionár, ktorý si môže dovoliť „Million-air“, žil v silne znečistenom regióne? Svetový trh má očividne záujemcov o čokoľvek. Ak patríte k tým, ktorých ponuka oslovila, fľaša najkvalitnejšieho kyslíka Mount Everest „Million-Air“ môže byť vaša už za $303500 a predáva sa v objeme 2, 10, 50 alebo 100 litrov.

Zdroj: Yahoo

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.