Alicia Keys a Swizz Beatz kúpili luxusnú rezidenciu za $21 miliónov

Neuveriteľná podzemná garáž domu sa objavila aj vo filme „Iron Man“.

Skladateľka piesní a víťazka ocenenia Grammy za spev, Alicia Keys a jej manžel Kasseem Dean, a.k.a. Swizz Beatz, ktorý je hudobným producentom, len nedávno minuli 20,8 milióna dolárov, aby získali kľúče k veľkolepému architektonickému dielu v južnej Kalifornii s názvom Razor House.

Tento elegantný kaštieľ s rozlohou 990 metrov štvorcových balansuje na útese v meste La Jolla s výhľadom na rozľahlý Tichý oceán, severne od San Diega. Považuje sa za inšpiráciu brlohu Tonyho Starka v Malibu, v sérii filmov Iron Man.

Nehnutelnosť bola pôvodne na predaj v roku 2008 za prehnaných 39 miliónov dolárov. Dom sa vrátil na trh nehnuteľností až minulý rok, keď za neho požadovali sumu 30 miliónov dolárov, potom klesol na 24,99 milióna dolárov a nakoniec ho Keys and Dean získali za 20,8 milióna dolárov.

Súvisiace: Módny návrhár predáva luxusnú vilu v Los Angeles za $45 miliónov

Záverečná cena z neho robí najdrahší dom v super exkluzívnej štvrti La Jolla, ktorý sa za posledné tri roky predal.

Tento jedinečný dom je dielom uznávaného architekta zo San Diega – Wallace E. Cunninghama a jeho výstavba trvala viac ako šesť rokov.

Dokončený v roku 2007 pre pôvodného vlastníka, Jimmyho Cookseyho ml., bol získaný v roku 2011 v konkurze spoločnosťou Palm Beach na Floride, podnikateľom Donaldom Burnsom, ktorý za nehnuteľnosť zaplatil 14,1 milióna dolárov.

Burns je bývalým generálnym riaditeľom spoločnosti MagicJack, ktorá vymyslela zariadenie, ktoré sa pripája k počítaču a umožňuje používateľom telefonovať prostredníctvom internetu. V súčasnej dobe má svoju 49 metrovú superjachtu Chasseur, ktorá má podľa maklérov v spoločnosti Burgessu hodnotu 33,75 miliónov dolárov.

Nekonečný bazén.

Hlavná budova sa rozprestiera na troch poschodiach a ponúka šesť spální, z ktorých dve hlavné spálne majú nádherný výhľad na oceán cez zakrivené sklo od podlahy po strop.

Nachádza sa tam aj dvojpodlažná celosklenená miestnosť spojená zakriveným plávajúcim schodiskom, v ktorej sa nachádza biliardová miestnosť a knižnica, stupňovité kino a dobre vybavená telocvičňa.

Spálňa.

Veľká miestnosť na nižšej úrovni sa otvára do zatrávnenej plochy s krbom a vyhrievaným nekonečným bazénom. Hore na úrovni strechy je rozľahlá časť pre zábavu a slnečná terasa, ktorá ponúka ešte krájší výhľad na Tichý oceán.

Pre hostí, alebo aj pre opatrovateľov je v dome k dispozícii samostatný, trojposchodový penzión s rozlohou 121 štvorcových metrov s dvoma izbami s vlastným sociálnym zariadením, pričom každé poschodie má samostatný vchod.

Podzemná garáž.

Ďalšou veľkolepou črtou tohto priesvitného, ​​ultramoderného domu je podzemná garáž s priestorom pre autá a iné hračky. Ak je Vám tento priestor známy, je to preto, že bol v skutočnosti použitý vo filme Iron Man.

Kuchyňa.

Zatiaľ čo exteriér domu Tonyho Starka v Malibu je dielom superrealistickej a počítačom generovanej grafiky, zábery zo slávne známej garáže v suteréne, kde bol vytvorený Starkov Iron Man, boli natočené v rezidencii Razor House.

Jedáleň.

Tento dom bol tiež použitý na vysokokvalitné fotografie pre reklamu na Čiernu kartu Visa a pre spoločnosť Calvin Klein. Spoločnosť Aston Martin ju dokonca použila na odhalenie nového auta V12 Vag Zagato, pre súkromného zákazníka.

Nádvorie.

Súvisiace: Pozrite sa do $1,6 miliónovej španielskej vily Cristiana Ronalda

Pre tento úžasný pár z východného pobrežia, kde Alicia pôsobí ako porotkyňa televíznej talentovej show The Voice a Dean vytvoril hity pre spevákov ako Jay-Z, Beyonce a Kanye West, je tento dom v La Jolla prvý na západnom pobreží.

Obytný priestor.

Podľa časopisu Variety, tento pár stále vlastní obrovské sídlo georgiánskej architekúry s rozlohou 2323 metrov štvorcových v meste Englewoode, NJ, ktoré v roku 2013 kúpili od komika Eddie Murphyho za 12,1 milióna dolárov.

Garáž.
Exteriér.

Zdroj: Variety, BI

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.