Ako svetovo najžiadanejší kozmetický zubár pripravuje svojich klientov na odovzdávanie Oskarov

Než najznámejšie tváre Hollywoodu prejdú na odovzdávaní Oscarov po červenom koberci, ešte si posedia v jednej z najexkluzívnejších zubárskych stoličiek v meste Tinsel. Jon Marashi, známy v celom Hollywoode ako kozmetický stomatológ Toma Forda, sa presadil v tomto odvetví tým, že osobne vytvoril tie najslávnejšie úsmevy na svete. Ako stomatológ pre top celebrity, medzi ktoré patrí Ryan Seacrest, Ben Affleck, Tom Hanks, Pink, Halsey a ďalšie, Dr. Marashi poznamenáva, že celebrity, ktoré chcú upraviť úsmev ešte pred odovzdávaním ocenení, si začínajú rezervovať svoje stretnutia už okolo Dňa vďakyvzdania. Je však známe, že tento zubár prijíma pacientov aj tesne pred najväčšou hollywoodskou nocou, aby rozjasnil ich úsmev a aby sa uistil, že ich perleťovo biele zuby sú pripravené na fotenie.

Podľa Dr. Marashiho je dosiahnutie úsmevu hodného červeného koberca celkom jednoduché a zahŕňa dostupné kroky, ktoré každý deň môžete urobiť aj Vy, z pohodlia Vášho domova. Jedným z prvých krokov je pravidelné umývanie zubov a ich čistenie zubnou niťou. Marashi poznamenáva, že pacienti, ktorí berú dentálnu hygienu vážne a pravidelne si zuby umývajú a čistia zubnou niťou, majú prirodzene zdravší a žiarivejší úsmev. Oceňuje celebrity ako Julia Roberts, ktorá má jeden z najslávnejších úsmevov v histórii, že dosiahla tak vyhľadávaný úsmev aj vďaka dôslednej starostlivosti a pravidelným návštevám zubára. Odporúča, aby sa odborná prehliadka v stomatologickej ambulancii vykonávala každých tri až šesť mesiacov.

Ak máte konkrétne stomatologické problémy, Dr. Marashi má niekoľko tipov, ktoré by Vám mohli pomôcť. Napríklad, ak Vás postretlo zažltnutie úsmevu, odporúča k profesionálnym bieliacim procedúram v zubnej ambulancii zvoliť ako doplnok bieliacu zubnú pastu. Medzi jeho obľúbené bieliace pasty patrí zubná pasta na bielenie zubov s aktívnym uhlím Hello, zubná pasta Opalescence Whitening a zubná pasta Tom´s Luminous White. Každá z nich môže pomôcť odstrániť povrchové škvrny a pomáhajú udržiavať prirodzene bielu farbu zubov po dlhší čas. A mnoho z týchto pást ponúka prírodné zloženie, takže sa viete vyhnúť škodlivým chemikáliám v ústach.

Ak by ste mali radi rovnejší úsmev, Dr. Marashi pomohol vyvinúť nový neviditeľný systém na vyrovnávanie zubov nazývaný „byte“, ktorý pacientom umožňuje dosiahnuť dokonalý hollywoodsky úsmev za polovicu času ako tradičné strojčeky na zuby. Ako hlavný kozmetický zubár pre „byte“, osobne navrhol liečebný cyklus pre pacientov s využitím patentovanej technológie s názvom „Smile Science“, ktorá vyhodnotí a optimalizuje prirodzenú estetiku pacienta vrátane symetrie, rysov tváre a umiestnenia zubov. Výsledkom je krásny úsmev, ktorý zlepšuje celkový vzhľad pacienta. Jednou z najobľúbenejších ponúk v systéme „byte“ je ponuka „hyperbyte“, ktorý skracuje čas liečby na polovicu vďaka vysokofrekvenčným vibráciám, ktoré pomáhajú lepšiemu umiestneniu zarovnávača okolo zuba. To vedie k lepšiemu ťahu, presnejšiemu pohybu zubov a kratšej doby ošetrenia.

Takže keď si sadnete k televízoru a budete sa pozerať ceny akadémie, už budete poznať niekoľko trikov, vďaka ktorým majú niektoré celebrity vždy také dokonalé úsmevy.

Zdroj: Fortune

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.