Ako si Disney World užívajú bohatí

Všetky top služby, o ktorých by mal každý ,,disneyfil“ vedieť.

Je teplé floridské popoludnie a Matt Paule, súkromný sprievodca Walt Disney Worldu v americkom štáte Orlando, sprevádza malú skupinu návštevníkov popri strážnikovi pri zadnom vchode, do kráľovstva zvierat. Paule ich vedie priamo do sveta Avataru, ktorá je najzaujímavejšou atrakciou parku, obiehajúc pritom davy ľudí, čakajúcich pri hlavnom vchode.

Prenájom VIP sprievodcu má veľa výhod, ale čas je určite tou najväčšou, keďže Disney World je veľmi rozsiahly. Ak poznáte správnych ľudí, vyhnete sa dlhým radom, máte k dispozícii rezervácie na poslednú chvíľu v najžiadanejších reštauráciách, luxusné vozidlá, ktoré vás prepravia z parku do parku či možnosť nazrieť do vnútorného fungovania Disney Worldu.

VIP prehliadky sú súčasťou nového kráľovského balíka od Disney, ktorý spája najluxusnejšie zážitky v tomto americkom parku, prispôsobené požiadavkám návštevníkov. Paul Oppedisano, viceprezident prémiových služieb poznamenal, že kráľovský balík kombinuje všetky najvyberanejšie ponuky pod jednou strechou, najmä pre hostí, ktorí si chcú užiť služby na vyššej úrovni.

Súvisiace: Spoločnosti poskytujúce súkromné lietadlách ponúkajú jedinečné zážitky pre deti bohatých

Kráľovský balík obsahuje dlhý zoznam možností, od súkromných akcií až po ,,Delicious Disney“, ktorý obsahuje tematické degustačné večere spojené s ochutnávkou vín. Zahŕňa tiež niekoľko zlatých klincov, ktoré budú chcieť využiť ,,disneyfilovia“ všetkých vekových kategórií.

VIP prehliadky

VIP súkromní sprievodcovia ako Paule, sprevádzajú skupiny do 10 osôb na prehliadkach s individuálnym programom. Hodinová sadzba sa pohybuje v rozpätí 425 až 650 dolárov a trvá najmenej sedem hodín. Usporadúvajú sa tiež verejné prehliadky so stanoveným programom, ako je ,,Ultimate Day of Classics“ a ,,Ultimate Day of Thrills“, ktoré stoja od 99 do 349 dolárov na osobu.

Služby Disney asistenta

Táto služba ponúka hosťom, ktorí bývajú v apartmáne alebo v klubovej izbe hotela Disney Resort, plánovanie dovolenky ešte pred príchodom. S rezerváciami stravovania, oslavami či špeciálnymi požiadavkami pomáha vyhradený člen personálu.

Špeciálne podujatia

Ak ste niekedy uvažovali o tom, že by ste chceli vystúpiť pred rodinou a priateľmi s pôvodnou piesňou alebo muzikálom, môže sa vám to splniť. V rámci tejto služby sú vám k dispozícii najlepší rozprávači, skladatelia a tvoriví géniovia, ktorí vám s realizáciou vášho sna pomôžu.

Plachtenie pri západe slnka

Sledujte ohňostroj pri popíjaní šampanského a jedení jahôd máčaných v čokoláde na palube jachty Disney Grand One. Objednať si môžete plachtenie okolo Lagúny siedmych morí a jazera Bay v blízkosti Magického kráľovstva na 16 metrovej lodi Sea Ray s kapacitou až 18 ľudí a hodinovou sadzbou začínajúcou na 349 dolároch. Služby lokaja vás však budú stáť extra príplatok.

Luxusné ubytovanie

V rezortoch Disney Worldu je síce mnoho luxusných bungalovov, víl a apartmánov, no najväčším klenotom naďalej ostáva rezort Grand Floridian. Toto ubytovanie zariadené vo viktoriánskom štýle poskytuje služby vrátnika, klubový salónik či spa.

Reštaurácie

Nachádzajú sa tu tiež dve najlepšie reštaurácie rezortu. Victoria & Albert, s prepracovaným degustačným menu a Citricos, s otvorenou kuchyňou a privátnou jedálňou.

Súvisiace: Ruskí miliardári budujú moderné školstvo

Vínne a kulinárske zážitky

Kráľovský balík zahŕňa prístup k najlepším reštauráciám rezortu Disney, ako aj rezervácie v ,,Disney Springs“, ktoré zvyšujú úroveň kulinárskej a kokteilovej scény. Someliér George Miliotes otvoril podnik s názvom Wine Bar George – jedinú vináreň vedenú someliérom na Floride. Neďaleko otvoril šéfkuchár Jose Andres piatu pobočku svojej reštaurácie s názvom Jaleo. Tá priťahuje davy ľudí, ktorí tu popíjajú svoje obľúbené napenené margarity.

Golden Oak (Zlatý dub)

Pre ľudí, ktorí nemajú Disney Worldu nikdy dosť, sú k dispozícii na predaj rodinné domy v komplexe Golden Oak, ktorý je súčasťou majetku Disney, ponúkajúc členstvo v klube Golden Oak a jeho preslávenej reštaurácii Markhams. V susedstve sa nachádza jedna z najlepších adries, a to rezort Four Seasons, ktorý hosťom taktiež poskytuje svoje služby.

Club 33

Podnik s názvom Club 33 je najexkluzívnejším miestom v rezorte a je prístupný iba členom klubu. Nedávno sa rozšíril do všetkých štyroch parkov v Orlande. Členovia tohto klubu sú prísne preverovaní a členské poplatky pri vstupe dosahujú sumu neuveriteľných 25 000 dolárov a každoročný poplatok 10 000 dolárov.

Zdroj: Romper, MSN

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.