Ako sa luxusné hotely snažia zostať nad vodou?

Casa Violeta v meste Tulum v Mexiku je jedným z hotelov, ktoré sa zúčastňujú na iniciatíve hotelových kupónov typu „Buy Now, Stay Later“.

1. Výhodná kúpa na neskôr

Buy Now, Stay Later.

Iniciatíva webovej stránky Buy Now, Stay Later („kúp teraz, zostaň neskôr“) umožňuje cestujúcim kupovať „hotelové kupóny“ v cene 100 dolarov, ktoré budu mať po 60 dňoch hodnotu 150 dolárov. Na projekte sa zúčastňujú stovky hotelov, od Le Barthelemy na ostrove Svätý Bartolomej po Greydon House v Nantuckete, až po JW Marriott v Houstone. Dajú sa vyhľadať podľa štátu, krajiny a regiónu.

Pre kúpu hotelových kupónov musia cestujúci kontaktovať každý hotel priamo. Pri každom zúčastnenom hoteli nájdete tlačidlo „Získaj svoj kupón“, ktoré odkazuje na webovú stránku hotela a kontaktné informácie. Ponuku je možné využiť do 31. augusta 2020.

2. Hotelové kredity

Porter & Sail.

Cestovná aplikácia Porter & Sail spustila podobný program hotelových kreditov pre 38 nezávislých nehnuteľností rozmiestnených po celom svete od Thajska po jazero Como, do Los Angeles a Nairobi. Cestujúci si prostredníctvom ich webovej stránky môžu kúpiť hotelové kredity. Na výber je z dvoch možností: 120 dolárové, ktoré budú mať hodnotu 150 dolárov; a 200 dolárové s neskoršou hodnotou 300 dolárov.

Účelom tohto programu je pomôcť nezávislým hotelom udržať si ich zamestnancov, takže táto služba v rámci Porter & Sail nie je spoplatnená. Spoločnosť sa taktiež spojila s Presbyteriánskymi Zdravotníckymi Hrdinami v New Yorku, na základe čoho keď sú kredity zakúpene prostredníctvom ich webovej stránky alebo aplikácie, zdravotnícky pracovníci taktiež vedia získať bezplatné hotelové kredity.

3. Cestovanie na neskôr

Zoznam hotelov „We Travel Forward“.

Webová stránka We Travel Forward („Cestujeme neskôr“) zostavila zoznam cestovných zliav, ktoré ponúkajú nezávislé hotely, ale aj väčšie reťazce. Zoznam obsahuje takmer 150 hotelov, z ktorých väčšina má sídlo v USA a je možné ich vyhľadávať dvoma spôsobmi: podľa polohy alebo podľa hodnotení hotela.

Hotelové zľavy a špeciálne ponuky reštaurácií sa pohybujú od 50 dolárov za kredit na jedlo a nápoje v stredisku Casa de Campo Resort & Villas v Dominikánskej republike, až po 20% zľavu na trojdňový pobyt v hoteli Bijou v San Franciscu. Databáza popisuje zľavy na ubytovanie a špeciálne ponuky, avšak pre nákup cestujúci musia kliknúť na jednotlivé webové stránky hotelov.

4. Kúpa a darovanie

Buy One, Give One.

Buy One, Give One („Kúp jeden, daruj jeden“) je projektom marketingovej spoločnosti so zameraním na cestovanie – MMGY Global a združenia Hospitality Sales & Marketing Association International. „Buy One, Give One“ je tak programom vytvoreným na podporu hotelov a služieb, ako poďakovanie zdravotníckym pracovníkom.

Do 30. júna si cestujúci môžu kúpiť pobyt, darčekové karty alebo vernostné body pre budúce použitie v tridsiatich zúčastnených hoteloch, vrátane miest ako Fairmont Hotels a The Langham v Chicagu. Za každý jeden nákup venujú hotely pobyt alebo body pracovníkom v prvej línii – členom Americkej asociácie zdravotných sestier a Presbyteriánskym zdravotníckym hrdinom v New Yorku.

Pre zobrazenie a rezervovanie ponuky, cestujúci musí kliknúť na logá hotelov uvedených na webovej stránke „Buy One, Give One“ a následne bude presmerovaný na jednotlivé webové stránky hotelov.

Zdroj: BI

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.