Ako na Deň matiek vyznať lásku v štýle Louis Vuitton

Deň matiek je sviatkom, počas ktorého sa do centra pozornosti konečne postavia aj všetky superhrdinky, naše odveké najlepšie kamarátky a fanúšičky číslo jedna, naše mamy. Aj keď tento rok je možné, že z dôvodu pandémie nového koronavírusu budú musieť svoj špeciálny deň stráviť bez svojich milovaných, neznamená to, že im nemôžete dať niečo, vďaka čomu sa budú cítiť vážené a milované. Prečo im teda nezakúpiť interaktívnu Louis Vuitton autorizovanú kartu pri príležitosti ich krásneho sviatku, ktorou im preukážete svoju lásku?

Nezáleží pritom na tom, či je vaša mama milovníčkou klasiky alebo posledných módnych trendov. Značka ponúka tématické dizajny pre dokonalé prekvapenie každej mamy.

Pre mamu, ktorá má doma úplne všetko, môžete vytvoriť elektronický pozdrav s úchvatnými kabelkami z kolekcie Petite Malle a ikonickými Louis Vuitton kufríkmi. Nezabúdajte pritom na to, že čím viac ich na kartu umiestnite, tým veselší pozdrav bude. Ak sa vaša mama v posledných dňoch zamerala o niečo viac na krásu domáceho interiéru, potom k svojmu dizajnu pridajte aj blikajúce sviečky a striekajúci parfum, ktoré sú klasickými symbolmi domova.

Súvisiace: Najnovší model hodiniek Louis Vuitton obsahuje ciferník vytesaný zo starovekého meteoritu

V prípade, že sa pozdrav chystáte zaobstarať pre citlivejšiu a jemnejšiu povahu, neprestrielnými prvkami sa jednoznačne stane vozík plný kvetov a trblietavé zlaté náramky. Kliknite sem pre vytvorenie vlastného dizajnu elektronického pozdravu, napíšte na neho vrelú správu a následne ho zašlite svojej mame ako štýlové Louis Vuitton potešenie, ktoré si v tohtoročný Deň matiek jednoznačne zaslúži.

S oficiálnym začiatkom distribúcie týchto #WELVMOMS pozdravov už v priebehu zajtrajška je zároveň potrebné mať na mysli, že ide o skvelý doplnkový prvok úplne prispôsobiteľný vašim predstavám.

Zdroj: People

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.