Ako „Home-Tely“ ponúkajú pohodlie domova a zároveň služby luxusného hotela

Všetka pohoda akú máte doma – nemusíte si však ustlať svoju posteľ.

Pre tých, ktorí pri cestovaní zápasia s tým, či zostať v hoteli alebo si prenajať dom, prinášame to najlepšie z oboch svetov – päťhviezdičkové služby, luxusné vybavenie a súčasne súkromie a pocit, že na tom mieste skutočne žijete. Samozrejme dočasne.

Vstúpte do home-telu: Luxusné nehnuteľnosti ponúkajú cestujúcim po celom svete ubytovanie s pocitom domova a prepychovými službami hotela. Hotelové reťazce ako Domio, Stay Alfred a Locale sa snažia ísť touto cestou už vo viacerých mestách. Dobre navrhnuté útulné priestory sú kombinované s kvalitnými službami, ktoré hosťom pripomínajú, že sú stále na dovolenke – a nemusia si stlať vlastnú posteľ.

Home-tely sa zvyčajne skladajú z viacerých jednotiek vo veľkej vile alebo rezidencii a majú domáce vybavenie, ako sú kuchyne, práčovne a dostatok spoločných priestorov. K dispozícii sú však aj personalizované check-iny, denné upratovanie, služby vrátnika, izbová služba a v niektorých prípadoch dokonca aj služba prípravy izby na spánok.

Vila The Levee

Táto zrekonštruovaná vila v centre mesta Tel Aviv bola postavená v roku 1913. V apríli 2019 bolo otvorených jej osem jedinečne navrhnutých a priestranných apartmánov vrátane štvorizbového strešného apartmánu. Každý z nich je vybavený luxusným zariadením a talianskym nábytkom od dizajnérov ako Moroso, Paola Lenti a Baxter. Apartmány majú špičkovú kuchyňu, práčku so sušičkou a veľký počet umeleckých kníh. Vila Levee ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou, prípravu izby na spanie a bicykle na prehliadku mesta. Vo výstavbe je súkromný strešný salónik.

Súvisiace: 7 ekologických hotelov, ktoré bojujú proti plastom

Rezidencia Atemporal

Zrekonštruovaný kaštieľ zo 40. rokov 20. storočia, ktorý sa nachádza v centre Limy, bol poňatý ako imaginárny dom cestovateľa a nezávislého fotografa a má deväť miestností. Pre hostí, ktorí chcú opustiť svoje izby, čaká salónik či vonkajšia zelená záhrada, všetko s dokonale umiestneným posedením. Raňajky sa podávajú každý deň a k dispozícii je izbová služba s nepretržitou prevádzkou, ako aj bicykle a automobil (s vodičom) k prenájmu.

Ubytovanie The Grand House

Nová sieť home-telov bola predstavená v marci v roku 2019 s portfóliom jedenástich krásne vybavených súkromných domov v centre Ríma. Poskytuje hosťom mobilný telefón a možnosť navštíviť ich „Grand Club“ – exkluzívny priestor v centre mesta pre prácu, relaxáciu alebo rezerváciu určitého druhu dobrodružstva. The Grand House ponúka tiež zážitky ako deň na trhu Testaccio s Cristinou Bowerman, jedinou talianskou ženskou šéfkuchárkou ocenenou hviezdou Michelin, alebo komorný koncert priamo u Vás na ubytovaní.

Apartmány La Réserve

La Réserve prevádzkuje v budove v štýle Haussmann 10 plne vybavených apartmánov v 16. Parížskom obvode. Apartmány môžu byť personalizované knihami a výberom hudby, zásobené potravinami a vínom, a napríklad aj pripravené na večierok. Medzi služby patrí nepretržitá služba komorníka a služby vrátnika, vyhradená gazdiná a izbová služba. Namiesto posilňovne je možné mať osobné tréningy priamo v apartmáne, intenzívny tréning v záhradách Trocadéro a prístup na tenisové kurty Roland-Garros.

Zdroj: Yahoo

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.