Aj Travis Scott už má známe sexi hodinky od značky Richard Mille

Niektorí ľudia odkryjú okoliu svoje myšlienky cez tetovania na svojom tele. Iní na to použijú hodinky. K takým patrí aj spevák Drake. Pamätáte si na erotické hodinky značky Richard Mille, ktoré mal na zápästí počas finále NBA v roku 2019?

Tento model s referenčným číslom, a toto nie je vtip, RM 69, má funkcie podobné nadržanej verzii aplikácie Mad Libs: tlačidlom na boku hodiniek môžete otáčať tri lišty so slovami na ciferníku a náhodne vytvárať lascívne frázy. Prvá lišta má na výber frázy: “I want to,” “I need to,” “I long to,” “I lust to,” “I’d love to,” a “Let me” („Chcem“, „Potrebujem“, „Túžim“, „Mám chuť“, „Rád by som“ a „Dovoľ mi“). Stredná lišta dáva na výber zo slovies s erotickým zafarbením: “explore,” “taste,” “kiss,” “arouse,” “devour,” a “caress.” („objaviť“, „ochutnať“, „pobozkať“, „prebudiť“, „pohltiť“ a „pohladiť“). A napokon spodná lišta zodpovedá na otázku kedy, kde alebo ako: “you tonight,” “your lips,” “your body,” “your nipples,” “your pussy” a “you madly.” ( „teba dnes večer“, „tvoje pery“, „tvoje telo“, „tvoje bradavky“, „tvoju mušličku“ a „teba šialene“).

Ak sa zamýšľate nad zmyslom hodiniek s takýmito obscénnymi frázami, podľa webstránky značky Richard Mille sú prostriedkom na jasnú formuláciu túžby svojho nositeľa. “Model RM 69 prostredníctvom slov hrdo proklamuje lásku a erotiku.”

Do úzkeho kruhu vlastníkov týchto hodiniek nedávno pribudol aj rapper Travis Scott, ktorý sa s nimi pochválil na svojom instagramovom profile s lištami otočenými na frázu “Let Me Explore Your Pussy” (Dovoľ mi preskúmať tvoju mušličku). Komu bol tento odkaz určený, radšej nebudeme hlbšie skúmať.

Tento model hodiniek RM 69 je podobný kométe: objaví sa raz alebo dvakrát za život, čo úplne stačí na to, aby sa stal nezabudnuteľným. Málokto by asi uveril, že tieto hodinky nie sú len filmovou rekvizitou vyrobenou pre Tracyho Jordana, fiktívnu postavu z amerického seriálu 30 Rock. Naozaj sú skutočné a, ako sa uvádza na webovej stránke výrobcu, boli navrhnuté tak, aby zapadli do prekvapivo dlhoročnej tradície erotických hodiniek. Hodinári totiž umiestňovali erotické maľby na zadnú časť púzdra vreckových hodiniek už od 17. storočia.

Súvisiace: Najkomplikovanejšie hodinky s chronografom značky Richard Mille za $310 000

Na trhu sú aj iní výrobcovia hodiniek, ktorí však poňali túto tradíciu o čosi drsnejšie ako Richard Mille. Napríklad model Ulysse Nardin Hourstriker Erotica Jarretiere využíva mechanizmus hodiniek na uvedenie „aktu do pohybu“. V 90-tych rokoch vytvorila značka Blancpain hodinky s podobným pohybom, ale na zadnej strane púzdra. Vznikli tak hodinky, ktoré sú cez deň určené pre podnikateľa a v noci pre sex party.

Travis Scott, podobne ako Drake, má už celkom slušnú zbierku hodiniek. Okrem tohto modelu má ešte ďalšie hodinky značky Richard Mille čokoládovo hnedej farby a veľmi vzácne modely značiek Patek Philippes a Audemars Piguets s diamantmi. No ako Drake a Scott práve dokázali, žiadna moderná zbierka hodiniek nie je úplná, pokiaľ nemá model RM 69.

Zdroj: SharpMagazine

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.