Airbnb Vás vezme na cestu okolo sveta za 80 dní

Nový program s názvom „Airbnb Adventure“ Vám poskytuje dokonalý dôvod vydať sa na dobrodružnú dovolenku. Webový portál Airbnb, ktorý sprostredkuje krátkodobý prenájom obytných nehnuteľností, v rámci svojej novej iniciatívy vezme vybraných turistov na vopred naplánované destinácie po celom svete.

Nebude sa však jednať iba o náhodne zvolené miesta. Cieľom programu je totiž vypraviť Vás na jedinečnú cestu okolo sveta za 80 dní – a to doslova.

Táto epická cesta je inšpirovaná literárnou klasikou Julesa Verna, pričom limitovaný počet účastníkov v rámci nej navštívi šesť kontinentov, 18 krajín, dva oceány a päť morí, a využije celkom osem druhov dopravy – vrátane teplovzdušného balóna.

Súvisiace:
Súkromným lietadlom okolo sveta za 22 dní
Ako vyzerá luxusná cesta okolo sveta za $ 150 000 pre najbohatších ľudí

Celý zážitok začína 1. septembra v roku 2019 v Londýne a bude zahŕňať exkurzie na ľadovce, sopky, pohoria, púšte či dravé rieky, pričom dobrodruhovia budú v každej fáze svojej cesty spoznávať kultúru a fascinujúcu krásu každého navštíveného miesta. Cestovatelia sa okrem iných neopakovateľných zážitkov stretnú s mystickými zaklínačmi slonov v Nairobi, porozprávajú sa s odborníkmi na grófa Drakulu v Transylvánii a budú môcť pozorovať život komunity bambusových remeselníkov v Číne.

Medzi ďalšie atrakcie na tejto výprave patrí plavba po Níle, pozorovanie polárnej žiary, návšteva archeologického komplexu Petra v Jordánsku, prechádzka po Galapágskych ostrovoch, exkurzia po nádherných horách Flinders Ranges v Austrálii a mnoho ďalších.

Za zmienku však stojí skutočnosť, že tento exkluzívny výlet nie je lacnou záležitosťou a v súčasnosti si ho môžete rezervovať online za 5 000 dolárov na osobu – čo nezahŕňa cenu leteniek do Londýna a späť. Chcete s Airbnb cestovať okolo sveta za 80 dní?

Zdroj: Airbnb

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.