AirBnB bude po dobu jedného roka hostiť 12 ľudí kdekoľvek na svete

Pripravuje sa jackpot pre milovníkov cestovania. Spoločnosť Airbnb odštartovala niečo, čo by mohlo byť jej najzaujímavejším reklamným darčekom – príležitosť pre 12 šťastných účastníkov stráviť jeden rok života výlučne na zoznamoch spoločnosti Airbnb kdekoľvek na svete. Áno, je to tak.

Ponuka cez AirBnB.

V rámci aktuálnej ponuky táto platforma, poskytujúca prenájom ubytovania, pokryje náklady na všetky ubytovania, poskytne príspevok na dopravu a víťazom dokonca pomôže s organizáciou miestnych skúseností. Každému účastníkovi bude ďalej povolené priviesť si na svoje celoročné cestovateľské dobrodružstvo až troch kamarátov.

Ponuka cez AirBnB.

Program s názvom “Live Anywhere on Airbnb“ sa začína v septembri tohto roku. Ak sa chcú nejakí hľadači dobrodružstva zúčastniť, budú sa musieť podeliť o „svoje jedinečné skúsenosti so spoločnosťou Airbnb“, ktoré „by mohli pomôcť pri informovaní o budúcich vylepšeniach a inováciách produktov na platforme a mohli by tak pomôcť položiť základ pre budúcnosť kočovného života.“

Vybraní účastníci budú taktiež môcť ponúknuť svoje hlavné bydlisko na webovej stránke spoločnosti Airbnb počas svojej cesty a tak budú mať možnosť zarobiť si ďalšie peniaze navyše. Airbnb ďalej poskytne účastníkom ako súčasť programu kredity spoločnosti Airbnb v hodnote od 12 000 do 24 000 dolárov na prvých päť mesiacov, spoločne s dopravným štipendiom až do výšky 12 000 dolárov.

Ponuka cez AirBnB.

Ľudi, ktorí majú záujem, môžu svoje prihlášky odosielať na oficiálny web spoločnosti do 30. júna. Tak ako vám teda znie preplatené celoročné dobrodružstvo?

Ponuka cez AirBnB.

Zdroj: AirBnB

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.