5 špičkových domácich barov, v ktorých bude tá najlepšia whiskey uložená štýlovo

Bar „Maxalto“.Dobre, takže máte doma nejaký veľmi kvalitný alkohol, ale neviete kam ho umiestniť? Kvalitná barová skrinka na uloženie vašich obľúbených fliaš a doplnkov na miešané nápoje je nevyhnutná, zároveň vám pomôže udržať všetko zorganizované, ako aj esteticky prispeje k akejkoľvek miestnosti, či už je to obývacia izba alebo salónik.

Tu je päť našich obľúbených skriniek, ktoré pomôžu uschovať všetko z vášho domáceho baru a zároveň pri tom vyzerať dobre.

Skrinka Edmondson od značky Arteriors

Medzi jednoduché dizajnové jednotky patrí skrinka Edmondson, ktorá zachytáva všetko, čo si nadšenci štýlu Art Deco obľúbili, vrátane čistých línií mosadzných ozdôb a ideálnej symetrie. Inými slovami, ak chcete robiť známe „martini“ a párty ako pôžitkárske dieťa z roku 1920 (avšak prečo nie?), tak je tento návrat do minulosti na dosah ruky.

Cena: 8 840 dolárov

Skrinka Isidoro od značky Poltrona Frau

Skrinku Isidoro si môžete vziať so sebou. Čiastočne. Tento 1,2 metrový sedlovo hnedý bar je na jednej strane vybavený rukoväťou a uzatváracími sponami, takže skrinka sa dá zacvaknúť a cestovať spoločne s vami ako nepraktický kufor. Zistíte, že najlepší je na krátke vzdialenosti po dome, pretože má kolieska na rýchle a jednoduché presúvanie zo salónika do jedálne a späť.

Cena: 14 900 dolárov

Skrinka Spirit Steward od značky Skylar Morgan

Názov teda nie je úžasný, ale budete ju predsa len používať. Okrem toho za seba tento kúsok necháva prehovoriť materiál. Puzdro je vyrobené hlavne z ružového dreva a dokončené nádhernou paletou prírodných farieb v pruhovaných a vírivých vzoroch. Otvorte krídlové dvierka a vo vnútri nájdete dymové zrkadlo a LED svetlá, ktoré osvetľujú vaše najlepšie fľaše.

Cena: 10 000 dolárov

Skrinka Phoenix Drinks Cabinet od firmy Julian Chichester

Skrinka Phoenix, inšpirovaná prácou umelcov z polovice minulého storočia, pripomína abstraktný obraz, teda taký, do ktorého môžete siahnuť a vybrať z neho nápoje. Mosadzné detaily na skrinke a geometrické tvary sú retro, ale nepôsobia stiesneno. Keďže jeho výroba je zakončená prírodnými farbami ako ílovo-tyrkysová a béžovo-biela, žiaden kúsok nebude vyzerať úplne rovnako.

Cena: 6 678 dolárov

Skrinka Tesaurus“ od spoločnosti Maxalto

Skrinka Tesaurus, navrhnutá talianskym architektom Antioniom Citteriom, má všetky sklopné police a diskrétne dvierka a zásuvky, ktoré chcete aby skrývali váš najlepší alkohol, ale aj keď ho nevyužívate, vyzerá moderne. Hliníkový podstavec drží zakrivenú drevenú štruktúru – javorové vnútro s hladkým obkladom dramaticky žilkovaného dreva s textúrou – zakončený čiernym, bielym alebo sépiovo-tónovaným mramorom. Vydania prichádzajú v troch výškach a šírkach, s dvomi alebo štyrmi dverami.

Cena: 17 530 dolárov

Zdroj: TheSpruce

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.