18-chodová večera s diamantovými jedálenskými paličkami stála singapurský pár $2 milióny

Koľko by ste boli ochotní utratiť za večeru s milovanou osobou? Zatiaľ čo odpoveď mnohých ľudí by sa zastavila pri niekoľkých tisíckach eur, singapurský pár pozdvihol romantické stolovanie na úplne novú úroveň. Za svoju večeru totižto zaplatil až dva milióny dolárov. Ku gurmánskemu zážitku z 18-chodovej večere, ocenenej michelinskou hviezdou však skupina World of Diamonds Group poskytuje aj pobyt v hoteli Crazy Rich Asians Raffles Hotel, súkromný tryskáč a niekoľko diamantových darov.

Luxusný zážitok je ponúkaný pod názvom „Svetovo najexkluzívnejšía večera“ a uskutočňuje sa v priebehu troch dní. Začína pokrmom podávaným na streche s názvom „1-V:U“ hotela The Outpost Hotel a následným poskytnutím ubytovania v danej budove, ktoré zahŕňa aj 10 000 ruží dotvárajúcich príjemnú romantickú atmosféru. Výlet pokračuje celodennou plavbou singapurskými vodami na luxusnej jachte modelu Ferretti 780, ktorá pochádza od sprostredkovateľa predaja a nákupu jácht v Singapure, Hong Seh Marine.

Diamantmi osadené jedálenské paličky, ktorých každý pár obsahuje až 42 diamantov.

Daný zážitkový balíček taktiež zahŕňa jazdy v prvotriednom automobile značky Rolls Royce, luxusné lety s tryskáčom typu Bombardier Global 6000 a štedrú 18-chodovú večeru servírovanú s dvoma pármi diamantových jedálenských paličiek. Výlet sa končí strávením noci v Prezidentskom apartmáne novozrekonštruovaného hotela Raffles Singapore, ktorý sa s vami rozlúči sadou platinových prsteňov pozlátených ružovým zlatom, ktorá obsahuje aj vzácny 2,08 karátový ozdobný modrý diamant.

Zisky nadobudnuté predajom týchto zážitkových balíčkov pritom v plnej sume putujú dánskej charite s názvom DINNødhjælp, ktorej cieľom je odstrániť detskú úmrtnosť spôsobenú zápalom pľúc v Nigérii. Dané výnosy sú taktiež používané na zakúpenie a podávanie pneumokokových vakcín až 20 000 deťom. Jedná sa tak o súčasť širšej humanitárnej iniciatívy, ktorá zahrňa aj Detskú nemocnicu Karaniho Tilaniha.

Šéfkuchár Kirk Westaway.
Vincent a Jane Heeoví, ktorí za svoju večeru zaplatili dva milióny dolárov.

Spálňa nachádzajúca sa na luxusnej jachte.

Zdroj: Fortune, BI

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.