15 najlepších tohtoročných Valentínskych darov pre muža, ktorý vie oceniť skutočný luxus

1. Výčapné zariadenie značky Fizzics

Waytap Beer Dispenzer.

Aj keď je zrejmé, že žiaden chlap nevyhnutne nepotrebuje vlastniť domáce výčapné zariadenie, je viac než jasné, že sa takejto možnosti poteší. Vďaka praktickému čapovaciemu kohútiku s pohodlnou rukoväťou sa mu istotne zapáči a vďaka vlastníctvu takejto vychytávky vo vlastnej domácnosti sa stane miláčikom všetkých svojich priateľov.

Cena: 136,32 € – amazon.com

2. Pletený bavlnený župan s kapucňou značky Hamilton and Hare

Župan Hamilton and Hare.

Aby každý odpočinok nasledujúci po uvoľňujúcom kúpeli pripomínal luxusnú dovolenku, zakúpte svojmu oslávencovi pohodlný bavlnený župan s kapucňou, vďaka ktorému sa bude cítiť ako v bavlnke.

Cena: 304,46 € – mrporter.com

Súvisiace: 10 neuveriteľne romantických destinácii na Valentína

3. Kryštáľová karafa a pipeta značky Norlan Glass

Štýlová karafa.

Štýlová karafa je vynikajúcim darčekom pre milovníka whisky, vďaka ktorej bude jej popíjanie ešte väčším a luxusnejším zážitkom než zvyčajne. Táto sada je navyše doplnená o degustačnú pipetu na riedenie príliš silných nápojov tohto druhu, ktorá vďaka svojej presnosti neznehodnotí ich kvalitu.

Cena: 318,10 € – norlanglass.com

4. Terapeutické zariadenie modelu G3 značky TheraGun

G3 značky TheraGun.

Je zrejmé, že tým najväčším luxusom, aký je možno v živote dosiahnuť, je maximálne zdravie a život pozbavený akejkoľvek bolesti. Práve tento prístroj vás pritom pomocou hĺbkovej masáže k takémuto stavu dokáže priviesť a preto ide o jeden z najlepších potenciálnych darčekov vôbec.

Cena: 362,63 € – bloomingdales.com

5. Vežový ventilátor so zabudovanou funkciou chladenia vzduchu značky Dyson

Ventilátor značky Dyson.

Neexistuje lepší darček pre milovníka luxusu, než akým je najnovší inovatívny výrobok značky Dyson. Nielen, že vyzerá dobre, ale zároveň účinne pohlcuje všetky toxíny a prach zo vzduchu, vďaka čomu sa bude vášmu oslávencovi doslova ľahšie dýchať.

Cena: 408,05 € – amazon.com

6. Kávový prístroj na prípravu espressa značky Breville

Stroj na prípravu espressa značky Breville.

Pokiaľ je človek, ktorého sa chystáte obdarovať, veľkým fanúšikom kávy, je viac než pravdepodobné, že na jej vychutnávanie v kaviarňach míňa v priebehu roka obrovské množstvo peňazí. Prečo teda jeho peňaženku neodľahčiť a nezakúpiť mu tento exkluzívny prístroj na prípravu kávy, ktorú si tak môže podľa vlastných predstáv pripraviť a vychutnať kedykoľvek v pohodlí domova?

Cena: 444,42 € – amazon.com

7. Bluetooth slúchadlá H9i značky Beoplay

Slúchadlá značky Beoplay.

Čo môže byť v súčasnej dobe plnej hudby krajším darčekom ako nádherné slúchadlá s úžasným dizajnom, perfektným zvukom a dokonalým potlačením okolitého hluku?

Cena: 453,51 € – amazon.com

8. Systém na uchovávanie a dávkovanie vína značky Coravin

Systém značky Coravin.

Pokiaľ sa chystáte zakúpiť darček pre milovníka vína, nemôžete sa pri jeho výbere trafiť do čierneho viac, ako keď pre jeho hviezdnu kolekciu vín zakúpite inovatívny systém na uchovávanie jej kvality. Vďaka tomuto prístroju si totižto bude môcť vychutnať svoje obľúbené víno v nezmenenom stave a kvalite nielen v deň otvorenia fľaše, ale aj na ten ďalší a rovnako aj deň po ňom.

Cena: 508,95 € – neimanmarcus.com

9. Elegantný písací set značky Montblanc

Set značky Montblanc.

Pokiaľ si váš oslávenec často robí poznámky na papier, verte, že nič ho nepoteší viac ako možnosť tieto poznámky jednoducho zdigitalizovať. A práve na to mu poslúži luxusný písací set značky Montblanc, ktorého zápisník a pero využívajú technológiu citlivosti elektromagnetickej rezonancie, vďaka ktorej sa poznámky digitalizujú v reálnom čase svojej tvorby.

Cena: 686,18 € – montblanc.com

10. Mosadzný ďalekohľad značky Celestron s 80 mm objektívom

Ďalekohľad značky Celestron .

Je zrejmé, že v dnešnej dobe nepatria ďalekohľady k tým najžiadanejším produktom na trhu. Na druhej strane to však znamená aj to, že nie je možné nájsť veľké množstvo ľudí. ktorí by akýkoľvek ďalekohľad vlastnili. Prečo teda milovaného človeka neobdarovať niečím nadmieru unikátnym a navyše z kvalitného materiálu?

Cena: 772,47 € – amazon.com

11. Plátenný batoh Cit-E od značiek Saint Laurent a Google

Batoh Cit-E od značiek Saint Laurent a Google.

Batoh značky Saint Laurent je skutočne štýlovým už aj sám o sebe. Spoločnosť Google sa však rozhodla vytvoriť z neho o niečo výnimočnejší produkt. Prostredníctvom zabudovaného Bluetooth prvku z neho totižto vytvorila ďalší z radu „smart“ výrobkov, ktorý dokáže uskutočňovať terénne hovory, prepínať práve počúvané skladby a získať väčší prístup k pomoci Google Asistenta.

Cena: 904,30 € – ysl.com

12. Veslársky trenažér Oxbridge z čerešňového dreva značky WaterRower

Veslársky trenažér Oxbridge.

Pri pohľade na daný produkt nie je hneď zrejmé, čo vlastne predstavuje. Ide o tkáčsky stroj? Alebo sa pozeráme na hudobný nástroj? V skutočnosti ide o účinný fitness prístroj pre posilňovanie dolnej aj hornej polovice tela, ktorý je vyrobený z kvalitného a zároveň elegantného čerešňového dreva.

Cena: 1 236,03 € – amazon.com

13. Luxusný stolný futbal značky RS Barcelona

Stolný futbal.

Stolný futbal odolný voči akýmkoľvek vplyvom počasia, ktorý pozostáva z ručne maľovaných figúrok hráčov je perfektný darček pre akéhokoľvek muža. Môžete nám teda veriť keď povieme, že vášho oslávenca spolu s jeho priateľmi zabaví na skutočne dlhý čas.

Cena: 3 544,49 € – moma.org

14. Kompletná kolekcia hodiniek True Thinline Les Couleurs Le Corbusier značky Rado

Kolekcia hodiniek.

Vďaka zakúpeniu tohto boxu získate hodinky na každý deň, pre každú náladu a vhodné ku každému outfitu. Navyše ide nielen o dizajnovo pôsobivý produkt. Tieto hodinky sú totižto vyrobené z keramiky a taktiež z kvalitného zafírového krištáľu odolného voči škrabancom, vďaka čomu ide o vskutku trvácny dar.

Cena: 17 177,13 € – rado.com

Súvisiace: 5 extravagantných valentínskych darov pre bohatých mužov

15. Neprekonateľné predplatné umenia spoločnosti Saatchi Art

Umenie ako darček.

Je zrejmé, že odhadnúť umelecký vkus aj tej najbližšej osoby je nesmierne náročnou úlohou. Práve preto tak spoločnosť Saatchi Art zriadila služby kurátora umenia, ktorý bude po zakúpení „umeleckého predplatného“ zasielať danému oslávencovi nové umelecké kúsky podľa jeho gusta v mesačných intervaloch.

Cena: 27 265,29 € – saatchiart.com

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.