10 hviezdnych a nadmieru luxusných darov pre štýlového muža

Rimowa, Mr. Leight, Tom Ford.

Muži so skvelým osobným štýlom sú vo všeobecnosti ľuďmi, pre ktorých sa darčeky nakupujú najťažšie a to nielen preto, že ich celková estetika je naozaj špecifická. Problém zvykne bývať v tom, že títo páni už vo väčšine prípadov disponujú všetkým, po čom skutočne túžia a čo naozaj potrebujú. Zvyčajne tak nečakajú špeciálne na sviatky len preto, aby svojich blízkych požiadali o pomoc pri doplnení ich šatníka o nové a cenné kúsky.

Práve preto by ste im mali radšej ponúknuť taký typ luxusného darčeka, ktorý by si sami buď nekúpili, alebo by im ani nenapadlo zakúpiť ho. Presne týmto spôsobom tak zabránite tomu, aby ste takémuto mužovi kúpili niečo, čo už vlastní. Aby ste tak načerpali dostatok inšpirácie pre takéto darčeky – pokračujte v čítaní a zistíte, akým spôsobom dokážete prostredníctvom daru o to viac zdôrazniť mužský každodenný rituál, alebo ako aj počas pracovných ciest napomôcť mužom udržať sa upravenými.

1. „Nemý sluha“ značky Lorenzi Milano

Aj keď na prvý pohľad sa tento dekoratívny stojan, alebo vešiak na oblečenie, môže javiť ako pomerne archaický, vedzte, že jeho vlastnenie a reálne využívanie ( ako napr. pre vytvorenie dokonalého outfitu ) dokáže byť naozajstným šetričom času. Stojan od dizajnérov značky Lorenzi Milano, ktorý je zobrazený na fotografii, je pritom vyrobený z orechového dreva a obsahuje prvky mäkkej kože, ktoré vašim módnym kúskom absolútne neublížia – práve naopak. Pristúpia k nim s náležitou starostlivosťou, akú si aj zaslúžia.

Dostupný už za približne 3400 eur.

Súvisiace: 5 extravagantných valentínskych darov pre bohatých mužov

2. Vyhrievaný holiaci strojček Gillette Labs

Prostredníctvom tejto žiletky je možné dosiahnuť dokonalé oholenie maximálne pohodlným spôsobom. Povýšte tak povinnú dennú rutinu holenia sa na aktivitu, na ktorú sa bude vaša polovička naozaj tešiť. Verte, že vám bude neskonale vďačný.

Na zakúpenie už za približne 180€.

3. Kašmírový sveter značky Ralph Lauren

Ak sa rozhodnete pridať nový kúsok do šatníka akéhokoľvek muža, pamätajte na to, že v každom prípade by malo ísť o jednoznačnú klasiku. Existuje hneď niekoľko typov oblečenia, ktoré do tohto opisu spadajú. Avšak existuje len naozaj niekoľko kúskov, ktoré tieto požiadavky spĺňajú lepšie ako pánsky kašmírový sveter od značky Ralph Lauren. Tento luxusný kúsok je pritom vyrobený z naozaj mäkkého a príjemného talianskeho kašmíru, pričom je zvýraznený ručnou výšivkou. Ide tak o ten najbezpečnejší ( a zároveň najluxusnejší ) spôsob, akým vložiť do šatníka skutočne štýlového a sofistikovaného muža trocha vtipu.

Dostupný už za približne 1300 eur.

4. Unikátny obal na kufor od značky Rimowa

Je pravdou, že známa značka Rimowa vytvorila už niekoľko štýlových kúskov batožiny, ktoré sadnú každému štýlovému mužovi. Najnovšie však ponúka aj produkt s názvom Rimowa Unique, ktorý zákazníkom umožňuje vybrať si svoj vlastný dizajn obalu na kufor a to prostredníctvom širokého výberu rôznofarebných koliesok, kľučiek a prívesných ceduliek. Preto je možné kombinovať všetky farby tak, aby odzrkadľovali farebný vkus muža, pre ktorého darček kupujete. Vďaka tejto voľbe mu tak zaistíte to, že sa pri opätovnom vyzdvihovaní batožiny po prílete už viac nepomýli.

K zakúpeniu už za približne 1500 eur.

5. Klasická dvojlistová peňaženka od značky Tom Ford so vzorom krokodílej kože

Nosiť pri sebe stále aspoň nejakú hotovosť je naozaj užitočný zvyk. No so stále rastúcou závislosťou zákazníkov na vernostných programoch supermarketov sa neustále zvyšuje aj počet kariet, ktoré so sebou musíme neustále nosiť. Nakoľko táto peňaženka disponuje až ôsmimi jednotlivými priehradkami pre uloženie kreditných kariet, je práve pre tento účel naozaj ideálnym kandidátom. Každý, kto tak využíva minimálne jednu kartu naozaj frekventovane – túto peňaženku ocení.

Dostupný už za približne 1700 eur.

6. Dvojfarebná čiapka od značky Begg & Co

Škótski kašmíroví majstri sa túto jeseň konečne pustili do vytvárania a ponúkania ďalšieho sortimentu pleteného oblečenia. Zatiaľ čo sa nám ich svetre páčia, sú to dvojfarebné rebrované čiapky, ktoré na nás jednoducho zanechali dojem. Je tak možné tvrdiť, že tieto čapice vytvoria štýlový doplnok do komplet všetkých šatníkov.

Na zakúpenie za približne 151 eur.

7. Vlastná aktovka značky Ettinger

Nie je žiadnym prekvapením, že mnoho pánov a zástupcov mužského pohlavia, prestalo nosiť zvyčajné aktovky. Všetka potrebná dokumentácia sa totižto preniesla na externé online úložiská. Na druhej strane pre tých, ktorí musia dôležité papiere nostiť stále pri sebe – neexistuje nič lepšie, ako disponovať aktovkou. Všetko si pritom môžete prispôsobiť pomocou vnútorného puzdra pre iPad, alebo všestrannejšiou možnosťou využitia s viacerými vreckami. Je k dispozícii nákup online, či offline? K dispozícii je nákup online alebo v sídle Ettingera v obchode TurnBull y Asser v New Yorku.

Na zakúpenie už za približne 4300 eur.

8. Slnečné okuliare od značky Mr Leight Lexington S Sunglasses

Dizajnér okuliarov Garrett Leight sa spojil spoločne so svojim otcom Larrym, a to na to – aby vytvorili luxusnú kolekciu okuliarov s názvom Mr Leight a následne jej predaj aj spustili ( a to konkrétne začiatkom roka 2018 ). Od toho času však už značka vytvorila aj niekoľko kolekcií jednotlivých príťažlivých rámov, akým je napr. aj rám slnečných okuliarov vo farbe zlata.

Dostupný už za približne 600 eur.

9. Luxusné závesné vešiaky

Pokiaľ váš šatník obsahuje hneď niekoľko oblekov – rovnako by vo vašom dome nemali chýbať aj na zákazku vyrobené vešiaky. Projekt Výroba Vešiakov vám tak dáva možnosť vybrať si z množstva tých najrôznejších variácií. Rovnako vám dáva možnosť využiť oblečenie zo stránky a vami stanovený limit dĺžky vešiakov, aby ste si mohli byť istý, že vám daný módny kúsok bude sedieť na ramenách ako uliaty.

Dostupné už za približne 70 eur.

Súvisiace: Najlepšie vianočné darčeky pre každý typ silnej ženy

10. iSteam cestovná žehlička

Nie vždy sa môžete spoľahnúť na to, že personál hotela vám vaše kúsky oblečenia patrične pripraví a vyžehlí na nadchádzajúce stretnutie, či prezentáciu. Práve preto je takáto žehlička nesmierne dôležitou súčasťou cestovateľskej výbavy každého biznismena. Tento model pritom dokáže generovať až približne 10 minút neprerušenej pary – čo je na vyhladenie oblečenia viac, než postačujúce.

K zakúpeniu za približne 34 eur.

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.